Uvod -ZUŠ-VO PO
aktuality galeria historia kontakt ludia
spolupraca
studium
animácia - tvorba študentov ateliéru Katky Slávikovej Volčkovej

Obmedzenia v používaní obsahu stránky

Obmedzenia pouzivania obsahu stránkok Dr. Kataríny Volčkovej Slávikovej

CUPEROVÁ Anna PhDr.

 

 

GUMAN Ľubomír Mgr.

 

 

KOVAČIK Juraj Mgr.

 

ateliér KOVÁČIK

PANČÁKOVÁ Ivana PaedDr.

 

ateliér PANČÁKová

ŠALKO Stanislav PaedDr.

 

 

SEŇOVÁ Monika PaedDr.

 

 

SLÁVIKOVÁ VOLČKOVÁ Katarína PaedDr.

 

ateliér SLÁVIKová

KAVULIČOVÁ TOMAŠIAKOVÁ Miriam Mgr. Art

 

 

ŽIDIK Viktor Mgr.

 

 

 

Partneri portálu

 

 

Priateľské linky

Ateliér

ateliér SLÁVIKová

Rozvrhy

 

 

Najnovšie

MHD Prešov
osobnosti SK

 

Najčítanejšie

PEDAGOGICKÉ DOKUMENTY

Pedagogické dokumenty
Nástenka
novinky a akcie
aktivity a novinky  

Vítame Vás na internetovej prezentácii neoficiálnej školskej stránky financovanej z mojich súkromných zdrojov

skratka - ZUŠ-VO PREŠOV

KTO SME ?
- Sme štátna škola s právnou subjektivitou, ktorá poskytuje základné umelecké vzdelanie vo výtvarnom odbore. Naša škola je charakteristická tým, že v nej aktuálne a aktívne rozvíjame, vo svojich zverencoch, paletu rozličných možností uplatnenia svojho tvorivého potenciálu, sebarealizácie a možnosti umelecko-kultúrneho vyžitia.

Na tejto neoficiálnej stránke o našej zuške URL : http://www.malby.sk nájdete, čo najširšiu škálu informácií, či už ste tu ako rodič, študent, záujemca o štúdium, zamestnanec školy, milovník umenia, alebo ako bežný návštevník. Našim prioritným záujmom je podporiť každého záujemcu o štúdium na našej škole, či už je to dieťa, mladý človek, alebo dospelý. Často je prekážkou pred nástupom na takúto formu základného umeleckého štúdia, len nedostatok informácií - prípadný záujemca často nevie, čo všetko sa u nás študovať dá.To sa teraz budem snažiť napraviť. Stránka je ešte vo vývoji a niektoré sekcie nie sú dokončené. Prosíme Vás o trpezlivosť. Pracujem na nich vo svojom voľnom čase, takže ešte nejaký čas potrvá, pokiaľ budú k dispozícii všetky v stopercentnom stave.

Považujem za povinnosť predstaviť vám ľudí, ktorí ma podporili a podali mi pomocnú ruku pri jej realizácii, za čo im veľmi srdečne ďakujem.
V prvom rade je to lektorka - Pani Valentína Gunišová, ktorá prišla s týmto návrhom a kolektív perfektných informatikov UPJŠ v Košiciach, a samozrejme moja polovička Juraj – ktorý mi poskytol web priestor na nete.

OBSAH
- Nájdete tu informácie o možnostiach štúdia a pripravovaných výtvarných akciách a výstavách. Dočítate sa o histórii a súčasnosti školy, o absolventoch, o špecifikovaných formách vyučovania, o výtvarných pedagógoch, študentoch (ich kontaktoch – v prípade ak ich poskytli), priateľoch školy, sponzoroch a mnohých ďalších zaujímavostiach a odkazoch na rôzne web stránky.

Okrem ponuky v hornom paneli si môžete prezrieť v ľavej lište - podľa mena a loga - profil, tvorbu, kontakt a ateliér každého z našich súčasných interných pedagógov. V sekcii Galéria nájdete fotografie z akcii, výletov, obhajob, výstav a vernisáží, ktoré sme realizovali od roku 2002 dodnes.
Rada privítam konštruktívnu kritiku, týkajúcu sa obsahu týchto stránok - čo by som mala zlepšiť, čo Vám tu chýba, alebo čo by tu podľa Vás byť nemalo, čo by ste na stránkach zlepšili alebo mi pošlite príspevok, či baner na výmenu, ktorý zavesím na web.

S pozdravom autorka web stránky Katka Sláviková

 

Copyright © SLÁVIK.sk 2oo4.
 
aktualitygaleriahistoriakontaktludiaspolupracastudium